Total 239 common:people_all_forms

Дослідження готовності закладів загальної середньої освіти до функціонування в умовах пандемії, оновлення ПЗ "КУРС.Школа" та ПЗ "КУРС.Сайт"

Date: 30 червня 2020 о 08:29
106 views

На сайті розробників http://ekyrs.org вже доступне оновлення ПЗ "КУРС. Школа" (версія 0184 R1 від 26.06.2020) та ПЗ "КУРС. Сайт" (версія 058 R1 від 26.06.2020). Додано модуль "Опитування".

Міністерство освіти і науки України спільно з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проводить дослідження, метою якого є отримання інформації про впливу спалаху COVID-19 на організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти України (далі - ЗЗСО), вивчення основних потреб та аналізу готовності закладів до організації навчання в умовах пандемії.

Очікується, що інформаційною базою дослідження стане опитування керівників ЗЗСО, яке відбуватиметься з використанням можливостей інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» (далі - ITC «ДІСО»). З цією метою 26.06.2020 в ITC «ДІСО» (http://diso.gov.ua/) та оновленому ПЗ "КУРС. Школа" розміщено відповідну анкету.

Просимо вжити необхідних організаційних заходів щодо забезпечення участі директорів ЗЗСО в опитуванні та заповненні ними анкети до 10 липня 2020 року. Інструкція щодо заповнення анкети додається.

Лист МОН №1/9-351 від 30.06.2020 "Щодо дослідження готовності закладів загальної середньої освіти до функціонування в умовах пандемії"

Проходження опитування в "КУРС. Школа". Інструкція для закладів освіти

Comments:
Only authorized users can leave comments.