Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Нова ціна на пакет розширеного функціоналу "E-schools" PRO
У ВАС ЩЕ Є ЧАС!
Вітаємо зі святами!
Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
З Новим роком !
Запрошуємо на навчання!
Як Вам новий сайт?
Всього 124 людини

Учнівська рада

Дата: 20 вересня 2019 о 20:19, Оновлено 11 лютого о 15:36
Автор: Рудик В. В.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ШКІЛЬНУ УЧНІВСЬКУ РАДУ

1. Шкільна рада є органом шкільного самоврядування.

2. Склад шкільної ради складається з учнів 5-11 класів, які обираються шляхом віядкритого голосування школи.

3. Членом шкільної ради може бути учень, який є активним учасником шкільних справ.

4. Членом комісії може бути 1 представник від класу з 5 по 11 клас.

5. Чергові вибори членів ради відбуваються щорічно в третій тиждень вересня.

6. Участь у роботі шкільної ради члени беруть у вільний від начвчання час.

7. Засідання шкільної радипроводяться один раз у чверть. Також рада може збиратися позачергово для вирішення поточних питань.

8. Члени ради мають право вільного висловлювання на загальних зборах в поважній формі.

9. Повноваження членів ради припиняються одночасно з припиненням повноважень ради.

10. Повноваження членів ради можуть бути припинені у разі:

- складання повноважень за особистою заявою;

- переходу до іншої школи;

- відкликанням класу свого представника із складу ради;

- у разі закінчення школи;

- член ради може бути виключений зі складу ради у разі пропуску 3-х засідань підряд без поважної причини.

11. Рада школи працює на засіданнях, а також у час, який не займає навчальний процес.

12. Засідання ради проходять відкрито.

13. Повноваження шкільної ради:

- прийняття рішень з найважливіших питань шкільного життя у межах своєї компетенції;

- внесення пропозицій адміністрації школи, педагогічній раді з питань навчання та дозвілля;

- висловлювати побажання та пропозиції до адміністрації школи під час складання річного плану школи;

- координація роботи класів, доведення до класу завдань роботи ради школи;

- піклування про молодших школярів, допомога ветеранів, одиноким, акції допомоги дітям-сиротам, участь у благоустрої шкільної територіх;

- контроль за створенням належних умов для навчання та дозвілля учнів;

- організація пошукової роботи, екскурсій, іншої позакласної роботи;

- контроль за відвідуванням уроків, участь в обговоренні проблем шкільної форми та зовнішнього вигляду школярів;

- контроль за порядком під час чергування класів у школі.

14. Рада школи затверджує перелік комісій та обирає голів комісій.

15. Голова шкільної ради може достроково припинити повноваження ради у разу не зібрання на засіданні кожної чверті.

16. Рада може виносити на розгляд  питання, що турбують учнів школи.

17. Рада має право пропонувати пропозиції щодо змін і доповнень стосовно Положення про учнівську раду.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.