З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?

Новини

Шановні батьки, діти. В зв'язку з дистанційним навчанням викладання теоретичного матеріалу, та завдання дивіться в електронних щоденниках.

Сьогодні в ЗОШ № 9 пройшла науково-практична коференція, на якій учні- члени ШНТУ "Шанс" .(Рудик В., Анасенко Е, Гордеев д., Савайло Д., Яровая Д., Зюзь Д.) захищали свої роботи. Поздоровляємо учасників конкурса-захисту робіт та їх вчителів -наставників з перемогою. Бажаємо успіхів на міському конкурсі.

21 грудня 2020 о 16:02 | Новікова В. В. | немає коментарів

Вітаємо з перемогою в обласному правовому вебквесті «Спектр прав людини» команду ЗОШ № 9 «Сила слова» (Рудик Валерія (командир), Давиденко Іван, Ємець Анастасія та Стадніченко Олександр, вчителі Остафійчук Я.М. та Островська С.Д.).Було цікаво, пізнавально та корисно!

21 грудня 2020 о 11:29 | Новікова В. В. | немає коментарів

Напередодні канікул та зимових свят з учнями 6-А, 7-В, 8-Б класів нашої ЗОШ #9 спеціаліст служби у справах дітей Покровської міської ради, Валентина Іванівна, провела колективні бесіди «Твоя безпека залежить від тебе!». Дітям нагадали правила взаємодії в колективі та під час дозвілля, наслідки можливих правопорушень від необдуманих вчинків.

15 грудня 2020 о 15:48 | Новікова В. В. | немає коментарів

Сьогодні 15 грудня 2020 року за ініціативи Департаменту освіти і науки та за підтримки ОІППО відбувся вебінар «Упровадження електронних класних журналів: можливості, проблеми, перспективи».
Директор ЗОШ 9 Рудик Валентина Василівна виступала спікером .
У ході онлайн обміну досвідом були висвітлені питання щодо можливостей електронних класних журналів для забезпечення ефективності управління якістю освіти закладу;
створення належних матеріально-технічних умов для забезпечення роботи вчителів у електронних журналах;
можливості організації дистанційного навчання.

15 грудня 2020 о 15:37 | Новікова В. В. | немає коментарів

У нашій ЗОШ #9 вже панує новорічна атмосфера.
Прикраса вестибюля і класів в шкільному закладі є давньою традицією. Заряджені часточки щастям і новорічним настроєм всюди: у кольрових гірляндах, у сніжних казкових витинанках, блискучих фігурах у вигляді оленя та саней та у шкарпетках для подарунків, що висять над штучним вогнищем каміна. А також у нас працює «Резиденція Св. Миколая», де справжній Миколай приймає листівки від усієї шкільної родини.
Ця чарівна казка створена власноруч учнями та вчителями.

15 грудня 2020 о 15:32 | Новікова В. В. | немає коментарів

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цієї теми була присвячена виховна година в 6- В класі. Діти розповідали ті факти, які дізналися від своїх родичів та з інтернету.

14 грудня 2020 о 15:46 | Новікова В. В. | немає коментарів

У нашій ЗОШ #9 відбулася персональна виставка малюнків учениці 8-А класу, Голобородько Ксенії. Світло, яке випромінює ця дівчина, пронизує кожного. Ксенія починала з ізостудії «Радуга» в 2017 році. Вона малює гуашшю, у більшості пейзажі і милих звірят. «Коли є гарний настрій - я малюю, і це мене надихає» - говорить Ксенія. Не зважаючи на те, що дівчина вже не ходить до ізостудії, вона сама розвивається і малює у вільний час.

14 грудня 2020 о 15:42 | Новікова В. В. | немає коментарів

Вебінар на тему «Перехід до нового навчального року в програмі КУРС: Школа»

20 серпня 2020 о 11:31 | Новікова В. В. | немає коментарів