Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Нова ціна на пакет розширеного функціоналу "E-schools" PRO
У ВАС ЩЕ Є ЧАС!
Вітаємо зі святами!
Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
З Новим роком !
Запрошуємо на навчання!
Як Вам новий сайт?
Всього 124 людини

На засіданні розглядалися такі питання:
1. Збереження і зміцнення здоров'я населення й особливо дітей;
2.Фактори що впливають на здоров'я людини;
3. Система впровадження здоров’язберігаючих технологій в навчальний процес;
4. Технології збереження та стимулювання психічного здоров'я;
5. Стан здоров'я дітей нашої школи;
6. Крекційні технології;
7. Виховання культури здоров'я.

до нашої школи завітали представники УАЛ Київ. Діти, дорослі з різних областей і міст країни здивували наших учнів молодших та старших класів незбагненно чарівною виставою-мюзиклом, яка була присвячена Колядуванню та святкуванню Старого Нового Року.
Щиро дякуємо Вам, Українська академія лідерства, за ті незабутні емоції, які сьогодні отримав увесь колектив ЗОШ #9

ВІТАЄМО НАШИХ УЧНІВ!!!
Донецький еколого-натуралістичний центр провів обласну вікторину «Юний міколог» Відкритого чемпіонату «Знай, люби, бережи».
У вікторині взяли участь учні хіміко-біологічної групи 10-Б класу (вчитель Трубчаніна О.М.)
За результатами вікторини ІІ місце посіли Ярові Анастасія та Дар'я, Савайло Денис став лауреатом..

Школа № 9 бере участь у проекті "Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді" . Цей проект підтримує Британська Рада. У ньому беруть участь 40 загальноосвітніх шкіл Донецької, Закарпатської, Луганської областей. Він має декілька напрямків.
"Learning Hub" , вивіска яку ми сьогодні одержали, є одним із цих напрямків. Діє ресурсний центр. Цей центр має 543 примірника науково-художньої літератури, різноманітних аудіодисків, роздаткових матеріалів для молодшої школи, якими може користуватися кожен мешканець нашого міста, що бажає покращити знання з англійської мови.
Також у Learning Hub проводяться "TAG"-тренінги для вчителів англійської мови з метою підтримки реформи середньої освіти НУШ .
Школа активно бере участь у міжнародних проектах:
- Еtwining
- Євроклуб.

На базі ЗОШ 9 пройшов день науки. В актовій залі відбулась міська науково-практична конференція на якій захищали свої роботи найкращі учні шкіл міста.
ЗОШ 9 представляли:
Савайло Денис, Ярова Дар'я, Литовченко Аріана, Архипова Єлизавета, Мартинцов Олексій.
Бажаємо успіхів Архиповій Єлизаветі в обласному етапі.

Forest - це відмінний додаток! Якщо Ваша мета - жити справжнім, проводити більше часу з друзями і не залежати від свого мобільного телефону, Forest - це те, що Вам потрібно.
"Для того, щоб виробити нові, більш корисні звички, корисно використовувати різні інструменти і додатки. Якщо Ви хочете позбутися від звички постійно сидіти в телефоні.
ФУНКЦІЇ:
• Цікавий спосіб подолання телефонної залежності.
• Допоможемо Вам зосередитися.
• Кращі ліки від перекладання справ «на потім».
• Легко і просто відстежуйте час зайнятості.
• Отримуйте нагороди і відкривайте нові види дерев.
• Перетворіть час своєї зайнятості в прекрасний ліс.
• Мотивуйте себе на нові досягнення кожен день!
Учні 5 - А класу вже користуються найцікавішим додатком!

Традиційно, 13 січня проводиться урочистий міський захід найвеселіших обрядів щедрування на Старий Новий Рік. Ось і сьогодні наші хлопці та дівчата з різних класів прийняли участь у святкуванні. Від щирого серця дякуємо кожному, хто прийшов на площу Шибанкова та приєднався до веселих різдвяних розваг.
Окрема подяка учням, що представляли нашу школу, хореографу ЗОШ #9 за чудову танцювальну постановку, адміністрації та вчителям за те, що підтримували дітей під час виступу.
Зі святами усіх! З повагою, колектив ЗОШ #9