3000-на школа приєдналась до порталу E-Schools!
Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародного освітнього форуму «Цифрова трансформація освіти»
‼️ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ‼️
!! АКЦІЯ !!
‼УВАГА ‼КОНКУРС‼
Знижуємо ціни, щоб було тепліше!
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?

У рамках даного заходу було проведено інформаційно-правові п'ятихвилинки:
"Попередження насилля та жорстокості серед школярів", "Попередження булінгу серед неповнолітніх", учні переглянули відео - лекторій "Профілактика девіантної поведінки в підлітковому середовищі"; була проведена інформаційна година "Стиль життя- здоровья". Провели індивідуальні бесіди з підлітками, які перебувають на внутрішньому обліку в школі та їх батьками, з правових питань, про відповідальність за окремі види правопорушень та злочинів, проведені бесіди з дітьми, які перебувають під опікою, у присутності їх опікунів та класних керівників.

26 листопада о 19:43 | Рудик В. В. | немає коментарів

Учнями 11-Б класу загальосвітньої школи І-ІІІ ступенів #9 Покровської міської ради, було проведено інформаційну п'ятихвилинку до Всеукраїнського Дня гідності і свободи. Переглянули відео - ролик, згадуючи події, які залишили свій відбиток в історії української нації, діти вшанували пам'ять героїв Революції Гідності .

22 листопада о 17:26 | Рудик В. В. | немає коментарів

В цей день ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Так, у 5-Г класі пройшла виховна година, приурочена цій історичній даті

21 листопада о 17:23 | Рудик В. В. | немає коментарів