Новини проекту
З Днем Соборності України!
Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 205 чоловік
    

Сторінка психолога

Дата: 24 березня 2020 о 17:21, Оновлено 25 березня 2020 о 11:27

Як розважити дитину під час карантину

1.Дотримуйтесь графіка(під час карантину важливо підтримувати звичайний розпорядок дня дитини,Корисно буде написати на аркуші паперу або на стікерах докладний розпорядок дня і повісити його так, щоб дитина постійно його бачила. Важливо, щоб у неї були чіткі очікування з приводу того, що буде відбуватися протягом дня - коли буде час для ігор, читання і відпочинку.)

2.Влаштуйте танцювальну вечірку(Якщо карантин не дозволяє вам гуляти з дитиною на свіжому повітрі, влаштуйте для дитини танцювальну вечірку вдома. Все, що вам потрібно, - знайти в Інтернеті відповідну музику.Дитині також сподобається, якщо ви запропонуєте їй разом зробити декорації до вечірки)

3.Під час карантину використовуйте електронні пристрої з розумом(Батьки дотримуються різних думок з приводу того, чи можна дитині проводити час на карантині за екранами комп'ютерів, планшетів або телевізорів. Одні дозволяють дитині необмежено використовувати електронні пристрої, щоб розважити її, інші строго обмежують використання гаджетів.Забороняти дитині користуватися гаджетами не варто, але необхідно правильно вибирати для неї контент. Їй підійдуть навчальні програми та канали на Youtube. Розважальні відео повинні відповідати віку дитини.)

4.Залучайте дитину до роботи по дому

5.Робіть з дитиною поробки(Різноманітні поробки - хороший спосіб розважити дитину і дати їй можливість проявити свої творчі здібності)

6.Грайте в улюблені іграшки дитини(Як правило, у кожної дитини є улюблена іграшка, з якою вона може гратися годинами. У когось це настільні ігри, у когось - конструктори Лего. Діти люблять створювати різні об'єкти з деталей конструктора або просто сортувати деталі за кольором. Щоб мотивувати дитину, ви можете дати їй завдання. Наприклад, ви можете запитати її: «Наскільки високу вежу ти можеш побудувати?)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.