Психолого-педагогічний консиліум

Дата: 14 квітня 2023 о 21:55
84 перегляда

Сьогодні 14.04.23 у нашій ЗОШ №9 пройшов психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації першокласників на кінець навчального року. До участі у педконсиліумі долучились директор школи Рудик В.В., заступники директора, класні керівники 1-х класів, вчителі-предметники, та шкільний психолог.
Метою заходу було підвищення рівня проінформованості вчителів початкових класів щодо особливостей протікання адаптаційних процесів шестирічних першокласників, проведення аналізу проявів та причин шкільної дезадаптації, а також, відстеження взаємозв'язку між особливостями протікання адаптаційного періоду та подальшим визначенням дитини у шкільному житті.
Розпочала давати характеристику адаптації учнів 1х класів шкільний психолог Самофалова Л.М. Класні керівники 1-А класу - Браславець Т.Л. та 1-Б класу - Шунькіна О.В. надали характеристику класного колективу, обговорили рівні сформованості обчислювальних навичок, навички читання та письма. Також, звернули увагу вчителі і на роботу з обдарованими та здібними учнями, і тими, - хто потребує особливої уваги. Обговорили, звичайно, і проблеми у навчанні та вихованні учнів під час дистанційного навчання. Допомогла систематизувати підсумки роботи з учнями впродовж навчального року заступник директора з НВР Морозова А.О.
Колектив запланував подальшу роботу з учнями Нової української школи, яка буде будуватись на взаємоповазі, взаємопідтримці, у добрих відносинах партнерства між всіма учасниками навчального процесу: учителями - учнями - батьками.