Total 239 common:people_all_forms

Date: 10 жовтня 2019 о 12:02
137 views

Бібліотечні фахівці продовжують знайомити учнів молодшої вікової категорії з правилами користування бібліотекою, навчають любити книгу і берегти її. Весело та цікаво 10 жовтня пройшов бібліотечний урок з учнями 2-Г класу (класний керівник - Зелік А.В.).

Бібліотечна агітбригада, яку організували бібліотекарки з учнями 5-Г класу, дуже добре показала себе під час декламування віршів, загадок про книгу. Сашко, Захар, Максим завзято закликали любити книгу, а Мирослава та Анастасія показали свої артистичні здібності під час розповіді віршика про братика та сестричку.

Чи знають і люблять діти читати казки? Пам’ятають вони казкових героїв? Знання перевірили під час вікторини «Чиї слова, з якої казки?». Виявилося, що дітки більше полюбляють дивитися мультфільми, а читають разом з батьками одиниці. Отже, потрібно активізувати роботу по залученню до сімейного читання методом проведення бесід з батьками на батьківських зборах. Діти більш всього пам’ятають ті вечори, які вони проводять в тісному сімейному колі, спілкуючись з мамою чи татом.

В шкільній бібліотеці з метою залучення батьків до виховання своїх дітей організовано виставку-порадницю «На допомогу батькам першокласників», де зібрано доробки педагогічних фахівців, психологів, художніх творів з виховання дітей. Тож чекаємо всіх небайдужих та дбайливих батьків у бібліотеці!

Comments:
Only authorized users can leave comments.