Total 239 common:people_all_forms

Date: 6 листопада 2019 о 14:24
189 views

Дуже рідко випадає нагода долучитися до справжнього мистецтва. Сьогодні учням нашої школи пощастило – на творчі зустрічі до них завітали справжні сучасні письменники – Людмила Охріменко, Віталій Запека, Євгенія Пірог. Зустрічі були організовані по різних локаціях.
Учні 10 – 11 класів зустрілися з Людмилою Охріменко. Чим запам’яталася дітям ця чудова жінка? Любов’ю до життя, хоробрістю, наполегливістю і звісно талановитістю. З під її пера вийшло 6 книг, останню з яких було презентовано шкільній бібліотеці.
Немало радості учням 4-Б класу принесла зустріч з дитячою письменницею Євгенією Пірог. Для розумників-читайликів були чудові завдання, веселі змагання та дотепні розваги. Разом з авторкою діти співали, читали, повторювали школярикову абетку.

А ще про літературну діяльність нашого чудового земляка С.С. Прокоф’єва розповіли учням 7-А класу працівники музею С.С. Прокоф’єва – завідувач музеєм Пузік Ольга Віталіївна та старший науковий співробітник Мишаста Олена Володимирівна. Працівники музею познайомили з життям та творчістю великого композитора, провели цікаву гру з написання висловів. А ще дівчата та хлопці придумували закінчення твору, який написав С.С. Прокоф’єв «Ультра фіолетова вільність». За активну роботу учні отримали в подарунок значок та буклет. Фахівці музею запросили дітей на екскурсію, де можна походити на ходулях. Пописати чорнилами на папері, пограти у крокет.
Дуже потрібні нашим дітям, як ковток свіжого повітря, такі цікаві заходи. Дякуємо організаторам фестивалю, особливо Олександрі Папіній та адміністрації школи.
Comments:
Only authorized users can leave comments.