Кравченко О.В

Дата: 22 березня 2021 о 10:07, Оновлено 23 березня 2021 о 17:28

Ви завітали на сторінку вчителя закладу загальної середньої освіти з української мови та літератури

загальноосвітньої школи I-III стуренів №9

Покровської міської ради Донецької області

КРАВЧЕНКО ОЛЕНИ ВОЛОДИМИРІВНИ,

створений як для вчителів, так і для учнів.

Рада вітати вас на своїй сторінці!

Сподіваюсь, що знайдете тут багато цікавого та корисного для себе!

В рамках фестиваля «Шукай краси, добра шукай!» учителями нашої школи був створений літературно-музичний мікс за творами Л. І. Глібова

Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!»

Команда юних журналістів учнів ЗОШ №9 зайняла 3 місце! Вітаємо наших переможців!

Одна з 25 найкращих старшокласників України!..

І це Ксенія КАРЛЮК, учениця 10-а класу ЗОШ 9 Покровської міської ради. Її есе було визнане найкращим з кількасот творчих робіт, які надійшли на конкурс з усієї країни, а дівчину запрошено на навчання у Київ до Школи #АгентиЗмінДіти . На жаль, через карантин заняття проходять в дистанційному форматі. Ксенія активно співпрацює з тренерами #школаАгентиЗмін, бере участь у конференціях, виконує домашні завдання. Маємо надію, що вже цієї осені Ксенія особисто завітає до Києва, зустрінеться зі своїми новими друзями зі #школаАгентиЗмін та коучем. Бажаємо творчих успіхів цій талановитій дівчині!

"Слово Тарасове струнами б'ється"

У бібліотеці імені Шевченко пройшов міський конкурс "Тарасове слово струнами б'ється". Лауреаткою конкурсу стала учениця ЗОШ 9 Покровської міської ради Архіпова Єлізавета. Вітаємо!

ФЕМІНИТИВИ! Цікаво буде знати!

Учні 6-в класу стали срібними та бронзовими призерами Конкурсу з українознавства «Патріот».

Вітаємо!

КЛАСНИЙ КЕРІВНИК!

"Скажімо "так" енергозбереженню!" - під таким гаслом пройшла виховна година у 5-б класі ЗОШ 9 Покровської міської ради. Учні підготували цікаві доповіді про енергозберігаючі технології, розповіли про необхідність дбайливого ставлення до використання енергоносіїв. Сподіваймося, що для нового покоління енергозбереження буде нормою життя!

Напередодні Дня народження Великого Кобзаря учні 5-б класу підготували цікаві факти про Тараса Шевченка